Přespolní běh

Dne 5. 10. odstartovala celoroční soutěž Sportovní ligy škol okresu Jihlava. Úvodním kolem je již tradičně přespolní běh na Skalce v Jihlavě. I přesto, že počasí běžcům mnoho nepřálo, bylo startovní pole tradičně nabité ve všech kategoriích, kdy se v každé z nich představila bez mála stovka soutěžících z 19 škol. Nejlepšího umístění našich závodníků dosáhli na trati 3000 m starší žáci, kteří se umístili po vyhodnocení svých časů na celkovém 5. místě. Také jejich mladší spolužáci na 2000m distanci nezůstali pozadu a svým 11. místem výrazně promluvili do celkového bodového hodnocení celoroční soutěže. Mladší a starší žákyně si na své trati 1600 m doběhly pro solidní 15. respektive 16. místo. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k umístění.