Florbal starší žáci

Okresní kolo ve florbalu starších žáků
Dne 21. listopadu se v tělocvičnách jihlavských škol uskutečnilo okresní kolo ve florbalu starších žáků. Naši hráči se zúčastnili ve skupině na ZŠ Březinova, kde se postavili proti soupeřům ze ZŠ Rošického, ZŠ Kamenice a domácím. Úvodní dějství se naši hráči utkali s favoritem celého turnaje ZŠ Rošického. Naši florbalisté však v okleštěné sestavě se dvěma hráči na střídání na svého soupeře, který disponoval třemi kompletními formacemi, nestačili a turnaj odstartovali prohrou v poměru 2:9. V utkání proti domácím naši hráči tahali nejprve za kratší provaz, kdy rychle prohrávali 0:2. Svým důrazným a bojovným výkonem však v druhé půli výsledek otočili, aby houževnatý soupeř v poslední minutě vyrovnal a upravil skóre na konečných 3:3. Ve vesnickém derby proti ZŠ Kamenice byl průběh obdobný jako v zápase proti domácím. Naši hráči potřebovali prohrávat opět o dvě branky, aby se vyburcovali k heroickému výkonu, který opět stačil „pouze“ na remízu. Po jedné prohře a dvou remízách tak beranovským v celkovém pořadí patří devátá příčka ze sedmnácti zúčastněných. Všem hráčům děkujeme za jejich sympatický a bojovný výkon, kdy si ve všech zápasech sáhli na dno svých sil.