Minifotbal okresní finále

Minifotbal – okresní finále

Žáci osmé a devátých tříd si svými výkony v okrskových kolech zajistili účast v okresním finále v minifotbalu, které sehráli 1. listopadu na hřišti u ZŠ Rošického. Šest nejlepších celků se utkalo systémem každý s každým. Beranovští nastoupili vinou zranění a nemocí v okleštěné sestavě a celý turnaj odehráli bez možnosti střídání. Na jejich výkonu to však neubralo a v úvodním dvojzápase porazili nejprve ZŠ Kollárovu 1:0 a stejným poměrem si poradili i se ZŠ Březinova. V druhém dvojzápase však narazili nejprve na ZŠ Rošického, které podlehli po sympatickém výkonu 1:5. V následujícím duelu proti ZŠ Seifertova však svého soupeře přetlačili poměrem 3:1. Poslední utkání bylo přímým soubojem o konečné druhé místo. Na naše chlapce čekali hráči ze ZŠ Nad Plovárnou. Vyrovnaný zápas s gólovými šancemi na obou stranách skončil nakonec poměrem 1:0 z pohledu beranovských, kteří si tímto vítězstvím zajistili stříbrné medaile. Všem hráčům děkujeme za důstojnou reprezentaci školy a gratulujeme k jejich výkonům.