Rozvrhy hodin

ROZVRHY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020    

1. hodina: 7, 45 - 8, 30
2. hodina: 8, 40 - 9, 25
3. hodina: 9, 45 - 10 ,30
4. hodina: 10, 40 - 11, 25
5. hodina: 11, 35 - 12, 20
6. hodina: 12, 30 - 13, 15
7. hodina: 13, 20 - 14, 05
8. hodina: 13 ,45 - 14, 30



1. třída   p.uč. Valentová, AJ - Tumová
 

1.

2.

3.

4.

5.

Pondělí

Čj

M

TV

ČJ

 
Úterý

Čj

M

Prv

VV

 
Středa

M

ČJ

ČJ

 
Čtvrtek

Čj

TV

AJ

M

ČJ

Pátek

M

ČJ

Prv

HV

 

 

2. třída p. uč. Tumová, TV - Valentová, HV - Oltová 

 

1.

2.

3.

4.

5.

Pondělí

Čj

M

VV

ČJ 1

 ČJ 2

Úterý

Čj

M

Prv

ČJ

TV

Středa

ČJ

M

HV

ČJ

 
Čtvrtek

ČJ

M

TV

AJ 1

AJ 2
Pátek

ČJ

M

ČJ

 Prv

 

3. třída p. uč. Farkačová, TV, Pč - Jilečková 

 

1.

2.

3.

4.

5.

Pondělí

Čj

M

AJ

ČJ

 Pč

Úterý

ČJ

TV

M

Prv

ČJ

Středa

ČJ

M

AJ

ČJ

HV

Čtvrtek

ČJ

M

Prv

TV

ČJ

Pátek

ČJ

M

AJ

VV

VV

4. třída p. uč. křížová, ICT - Dočekal , ČJ, Pč - Doležalová

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.
Pondělí

M

AJ

ČJ

ČJ

TV

 
Úterý

Čj

VL

M

 
Středa

M

ČJ

AJ

ICT

HV

 
Čtvrtek

M

ČJ

AJ

ČJ

VL  
Pátek

ČJ

TV

M

VV

VV

 

5. třída p. uč. Oltová  AJ- Křížová,  ICT, TV -Janoušek,  Př - Jilečková

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Pondělí

M

Př/VL

ČJ/AJ

AJ/ČJ

 
Úterý

ČJ

M

ČJ

VL/Př

VV

 

Středa

M

AJ/ČJ

ICT

ČJ/AJ

TV

 
Čtvrtek

M

AJ/ČJ

HV

ČJ/AJ

 
Pátek

Čj

M

VL

ČJ

TV

 

6. třída p. uč. Štaigerová, třídní učitelka , VV,  OV - Oberreiterová, M -Štaigerová,   AJ - Reiterman, Př, Z, TV - Jilečková, F,Pč - Dočekal, ČJ, D - Horsáková, ICT, Pč, HV - Pejčochová
 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.
Pondělí

ČJ

M

AJ

VV

VV

 
Úterý

Z

ČJ

M

D

F

 
Středa

M

AJ

TV

ČJ

ICT

 
Čtvrtek

ČJ

AJ

Z

OV

M

HV

 
Pátek F

 

M

ČJ

TV

D

ICT

 

7.  třída p. uč. Horsáková, ČJ, D
  Aj - Reiterman/Pavlíčková,  KAj - Pavlíčková , M -Štaigerová,  Z, Př,  VV - Jilečková, Tv, Hv - Janoušek, Ov  - Oberreiterová, F, ICT, Pč, Sh - Dočekal, Př, Z, Pč - Pejčochová

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.
Pondělí

ČJ

M

Př/Z

F/D

D/F

 
Úterý

M/ČJ

AJ

Z/Př

HV

ČJ/M

TV 1

TV 2
Středa

ČJ/M

Př/Z

KAJ/SH

M/ČJ

OV

F/D

 
Čtvrtek

M

Z/Př

ČJ

AJ

ICT/TV

TV/ICT

 
Pátek

M/ČJ

D/F

AJ

ČJ/M

VV

VV

 

 

8.  třída p. uč, Pejčochová, Př, Z, Ch, Hv
AJ - Reiterman/Pavlíčková, D - Horsáková/Pavlíčková ,  M - Štaigerová, Pč - Doležalová, NJ, TV - Janoušek, ČJ, Ov, VkZ, CvČJ, VV - Oberreiterová, F, INF - Dočekal, Př, Z - Jilečková

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7. 8.
Pondělí

ČJ

F/NJ

NJ/F Z/Př

M

Tvch

Tvd  
Úterý

CH

ČJ/M

AJ

M/ČJ

Př/Z

VkZ

   
Středa

D/NJ

NJ/D

M

AJ

Z/Př

Tvd

Tvch  
Čtvrtek

NJ/F

M/ČJ

ČJ/M

F/NJ

CH

OV

  HV
Pátek

ČJ

AJ

Př/Z

CVČJ/INF

VV

   


9.  třída p. uč. Dočekal  -  třídní učitel, F
Aj - Reiterman,  D - Horsáková, M - Štaigerová,  Př, Z, Ch - Pejčochová, ČJ, CvČJ, VV, Ov, Vkz - Oberreiterová, NJ, HV, TV - Janoušek

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.
Pondělí

M

AJ

ČJ

CH

Tv ch

 Tvch

 
Úterý

ČJ

Z

NJ

F

VkZ

D

 

 
Středa ČJ

AJ

CH

OV

M

TVd

Tvch 

 
Čtvrtek

NJ

AJ

M

CvČJ

D

 

 VV
Pátek

NJ

ČJ

M

F

Z

HV

   

 

 

 

 
     Fond Vysočiny