Další úspěch naší školní jídelny!

Hned čtyři školní jídelny z Kraje Vysočina se probojovaly do finálového kola soutěže Nejlepší kuchař roku 2019 ve společném stravování, kterou vyhlašuje Asociace kuchařů a cukrářů ČR pro kuchařky a kuchaře z mateřských škol, základních škol, středních škol, nemocnic nebo domovů pro seniorů. V letošním roce probíhá druhý ročník této akce a soutěží se celkem v šesti kategoriích. Finálové kolo se uskuteční v termínu 27.–29. srpna 2019 v MAKRO AKADEMII v Praze.

Mateřská škola Nové Město na Moravě, ulice Drobného, bude bojovat v kategorii Nejchutnější svačinky v mateřských školách. Základní a Mateřská škola z Velkého Beranova se probojovala do finále v kategorii Nejchutnější pokrm v základních školách. Centrální školní jídelna Třebíč, která sídlí na ulici Sirotčí, bude reprezentovat Kraj Vysočina v kategorii Nejatraktivnější pokrm ve středních školách a Základní škola Nové Město na Moravě, ulice Leandra Čecha, bude usilovat o vítězství v kategorii Nejlepší moderní bezmasý pokrm.

Všem našim kuchařským kolektivům přejeme ve finále hodně štěstí!

• Olga Johanidesová, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tisk@kr-vysocina.cz

Příspěvky k dokumentu