Zimní sportovní den

Po dlouhé době přišla opět zima s velkým Z… S nadšením jsme využili lednové mrazivé a sněhové podmínky pro uskutečnění dalšího Zimního sportovního dne na naší škole.
Žáci 1. – 9. ročníku se mohli přihlásit podle svých dovedností na jednu ze tří aktivit – vycházku do okolí spojenou s hrátkami na sněhu, bruslení, sjezdové lyžování nebo snowboarding.
Vycházkáři vyrazili nakrmit lesní zvěř, a poté využili zasněžený kopec u školy k bobování a sáňkování. Bruslaři se odebrali na krásně upravenou ledovou plochu do Malého Beranova. Lyžaři a snowboardisté „zneužili“ báječně upravený terén sjezdovky na Šacberku.
Mrazivé, ale slunečné počasí nám tentokráte přálo. Zimní sportovní den se opět skvěle vydařil!

Sportovní den na turistické vycházce.
Cílem naší cesty byly krmelce v nedalekém lese. Děti si nesly v batůžkách na zádech svačinu i občerstvení pro lesní zvířata. Zima nám nehrozila, protože jsme cestu přes pole k lesu prošlapávaly hlubokým sněhem. Po návratu ke škole děti vytáhly ještě boby, talíře a lopaty a pokračovaly v dalších zimních radovánkách. Na obědě si tentokrát obzvlášť pochutnávaly.