Vánoční dílny a jarmark

3. a 4.12. se třídy proměnily ve vánoční dílny. Vyrábělo se, stříhalo, lepilo, kreslilo a vznikaly krásné věci, věnečky, přání, vánoční kompot, nesměly chybět perníčky, ozdoby, a dokonce betlém ze stavebnice Merkur. Současně se připravovaly děti z 1. stupně na hudební  vystoupení. 4. 12. pak v 15 hodin začal jarmark. Ve škole svítil  stromeček, zářící svíčky přivedly návštěvníky do jídelny, kde byl malý vánoční trh a nechyběla kavárna s teplými i studenými nápoji a úžasnými řezy z dílny našich paní kuchařek. Voněl zde punč a svařák a bylo předvánočně. Rozhodli jsme se pomoci Domácímu hospici Vysočina a věnovat výtěžek z dobrovolného vstupného a prodeje vánočních hrníčků na jejich náročnou a potřebnou práci.