Silák roku 2017

Dne 30. 3. se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili každoroční soutěže „Silák roku“, jejímž pořadatelem je Městská policie Jihlava. V tělocvičnách ZŠ Demlova a ZŠ Březinova postupně zdolávali pět předem známých disciplín, které prověřily jejich silově vytrvalostní schopnosti. Naši závodníci se dle předem zvolené taktiky poprali nejprve s opakovanými shyby, resp. výdrží ve shybu, kde se s ohledem na bodové ocenění láme chléb soutěže. Dalšími disciplínami byly kliky a sedy lehy za jednu minutu, skok daleký z místa a hod medicinbalem. Z našich závodníků se nejlépe umístil Michal Skotar, který ve své kategorii obsadil 2. místo.

Výsledky našich žáků:

6. třída – Roman Motruk – 12. místo, Ondřej Šimek – 21. místo, Tamara Musilová – 14. místo, Jana Langová – 11. místo
7. A – Patrik Prokeš – 14. místo, Patricie Vrzalová – 15. místo
7. B – Dominik Hegner – 13. místo, Žaneta Kourková – 20. místo
8. třída – Michal Skotar – 2. místo, Šimon Marousek – 5. místo, Lucie Lacinová – 12. místo, Barbora Zolmanová – 16. místo
9. třída – Jan Kubišta – 21. místo, Tomáš Röder – 19. místo, Adéla Neumannová – 5. místo, Jana Musilová – 17. místo

Děkujeme všem reprezentantům za jejich výkony!