Pohár rozhlasu v atletice

Ve dnech 14. a 15. května proběhlo na jihlavském atletickém stadionu Na Stoupách poslední kolo sportovní ligy škol v tradičním atletickém víceboji Poháru rozhlasu. Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích chlapců i dívek. První den změřili své síly v ne příliš vlídném počasí mladší atleti z šestých a sedmých tříd, kteří v konečném pořadí dosáhli v kategorii chlapců na 12. místo z 15 zúčastněných škol. Dívky si vedly o poznání lépe a patří jim konečná 8. příčka z 16 škol. O den později se do bojů zapojili starší žáci. Naši starší vícebojaři v neméně těžkých podmínkách obsadili 10. místo v chlapecké a 12. místo v dívčí kategorii ze 14 zúčastněných soutěžních družstev. Našim atletům gratulujeme k jejich umístěním a děkujeme za důstojnou reprezentaci školy.