Pohár rozhlasu

Ve dnech 16. – 18. 5. se v Jihlavě konal již tradiční atletický mítink Pohár rozhlasu. Družstva žáků II. stupně bojovala ve svých atletických disciplínách o individuální umístění a body do celkového umístění zúčastněných škol. První den již tradičně patřil závodům mladších žáků, kteří obsadili disciplíny ve štafetovém běhu, běhu na 60 m, skoku dalekém, skoku vysokém, hodu míčkem a běhu na 600, resp. 1000 m. V celkovém pořadí pak družstva žáků a žákyň obsadila shodně 11. místo z celkového počtu 16 startujících škol. Závod starších žáků o den později přerušilo počasí neslučitelné s regulérním průběhem závodů. Druhý den byly výsledky dne předchozího anulovány a závod proběhl již v mnohem příznivějších podmínkách. Naši žáci pak v konkurenci 17 škol obsadili 9. Příčku, žákyně pak příčku 8. Všem závodníkům gratulujeme k jejich výkonům a děkujeme za důstojnou reprezentaci školy.