Okresní kolo ve florbalu starších žáků

Dne 22. 11. se vybraní žáci osmé a devátých tříd zúčastnili okresního kola ve florbalu starších žáků. Ambiciózní tým našich hráčů vstupoval do turnaje s myšlenkami na finálovou účast, o kterou usilovalo dalších 17 týmů ve čtyřech skupinách. V cestě tento rok stáli našim hráčům soupeři ze ZŠ Batelov, ZŠ Demlova, ZŠ Větrný Jeníkov a ZŠ Křížova. Ani jeden z protivníků však nedokázal rozjetý beranovský rychlík přibrzdit natož zastavit a po třetí za sebou tak mohli naši borci stanout za branami finálového kola, ve kterém se již tradičně střetávají se ZŠ Rošického, ZŠ Seifertova a tento rok i s Gymnáziem Jihlava. Utkání o nejvyšší příčky mají každoročně úplně odlišný náboj ve srovnání se zápasy ve skupinách a ani letos tomu nebylo jinak. Naši reprezentanti se po prohrách se ZŠ Rošického a ZŠ Seifertova a výhře nad Gymnáziem Jihlava museli spokojit s konečným 3. místem, které je však obrovským úspěchem v tak velké konkurenci zúčastněných škol. Gratulujeme našim žákům k jejich umístění a děkujeme za důstojnou reprezentaci školy.