Mňamkový den

MŇAMKOVÝ DEN
V úterý 28. února proběhl na škole MŇAMKOVÝ DEN. V čem akce spočívala? S prvním impulsem přišla Monika Krejčí z 9. třídy, která na Žákovském parlamentu, dala  ke zvážení nápad, zapojit se do projektu s názvem ZACHRAŇ PRALES. Žáci z 8. a 9. třídy připravili pohoštění pro své mladší spolužáky. Nakoupili potřebné suroviny a první dvě hodiny připravovali mňamky. Osmáci upekli šneky z listového těsta a výborný jablečný závin. Devítka se pustila do přípravy muffin a šunkových toastů. Děti se pečení a připravování dobrot zhostily s velkým nadšení. Práce jim šla od ruky a výsledek byl výborný. Peníze, které vydělaly na mňámkách, poputují na projekt ZACHRAŇ PRALES. Jsme rádi, že děti z naší školy se chtěly zapojit do tohoto projektu na záchranu pralesu a pomoci tím dobré věci.