Minifotbal - okrskové kolo

Dne 29. 5. se vybraní žáci šesté a sedmých tříd zúčastnili okrskového kola v minifotbalu v Jihlavě. V utkáních ve skupině systémem každý s každým se postupně utkali s hráči z Puklic, Dušejova, Polné a ZŠ Křížova. V prvních dvou duelech byli naši hráči jasnými favority a i přes vlažný začátek, kdy se poměrně dlouho čekalo na první branku, dokázali obě utkání přetavit ve vítězství v poměru 7:0, respektive 8:0. Závěrečný zápas proti žákům z Polné měl určit vítěze skupiny a přímého postupujícího do okresního finále, proto se hrál z obou stran opatrný fotbal a soupeři čekali na každou drobnou chybičku, která by mohla být potrestána gólem. Ta bohužel přišla ze strany beranovských fotbalistů a tak i přes závěrečný drtivý tlak skončil zápas těsným vítězstvím polenských 0:1. O postupu do okresního finále tak musel rozhodnout barážový duel našich proti hráčům ze ZŠ Křížové, který se odehrával v podobném duchu, avšak postupem času naši žáci získávali herní převahu, jež vyústila ve dva góly do soupeřovy sítě. Vítězství 2:0 tak odstartovalo oslavy beranovských z postupu do okresního finále, které se odehraje 5. 6. 2017. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme jim mnoho úspěchů do finálových bojů.