Mc Donald´s Cup, mladší žáci, okrskové kolo

Ve dnech 2. a 3. května sehráli vybraní žáci prvního stupně okrsková kola fotbalového McDonald’s Cupu. První hrací den patřil kategorii mladších hráčů prvních až třetích tříd. Naši chlapci bojovali v tříčlenné skupině o dvě postupová místa do okresního kola se ZŠ Kollárova a ZŠ Kamenice. V prvním duelu proti ZŠ Kollárova Beranov na svého soupeře nestačil a podlehl v konečném výsledku 2:6. V druhém zápase o bytí či nebytí si naši hráči poradili i přes úvodní problémy, kdy si soupeř vypracoval dvougólový náskok, se ZŠ Kamenice v poměru 4:2 a postupují do okresního kola. Jejich starší spoluhráči o den později nastoupili k zápasům proti ZŠ Seifertova a ZŠ Větrný Jeníkov. V prvním zápase nestačili na soupeře ze ZŠ Seifertova a podlehli 0:2. Druhý zápas proti ZŠ Větrný Jeníkov patřil však již beranovským hráčům, kteří svého soupeře přehráli 3:0. Tento výsledek zajistil účast v zápase o třetí místo se soupeřem z Telče, který naši hráči získali pro sebe v poměru 2:1. Starší hráči tak postupové příčky neuhájili a do okresního kola nepostupují. Všem hráčům děkujeme za důstojnou reprezentaci školy.