Konverzační kurz angličtiny s rodilým mluvčím

V týdnu od 5. do 9. listopadu 2018 byl v naší škole realizován konverzační kurz angličtiny  s rodilým mluvčím. 34 přihlášených žáků  mělo skvělou příležitost zapracovat na zlepšení svých speaking skills tím nejlepším způsobem: s rodilým mluvčím. Dva američtí učitelé, Noah a Anna vedli celý týden žáky k porozumění mluvené angličtiny, k pochopení rozdílů mezi americkou a britskou angličtinou, přišlo i na otázky o životě v Americe, o motivaci, proč se učit jazyk. Vše v příjemném uvolněném  prostředí i za pomoci her, které pomáhaly se učit novým věcem. Na závěr každý získal certifikát a hlavně dobrý pocit, že pro sebe něco udělal. Účastníkům se celý týden líbil, ocenili plusy, ale pojmenovali i mínusy celého týdne. Krásná spolupráced, ke které se určitě zase vrátíme.