Halloween ve škole
V den 31. 10. 2019 jsme připravili dobrodružnou cestu za nadpřirozenými bytostmi pro menší děti z družiny na prvním stupni. Naše třída si pro děti připravila sedm stanovišť. Na prvním stanovišti měly malé děti popisovat, jak si takovou bytost asi představují. Nebylo žádným překvapením, že děti nejvíce popisovaly čerty, nebo duchy. Následující stanoviště neslo název:,,Vyprávění strašidelných historek“ ,kde se nejen trochu bály, ale samy řekly, co se jim na příběhu líbilo, nebo jak ho pochopily. Některé odvážnější děti  prozradily svým starším spolužákům, kterého strašidla se bojí nejvíce.
 Jedno z dalších stanovišť bylo létání na koštěti, kde se děti nejvíce vysílily. Kdo by řekl, že let na koštěti bude tak náročný? Na dalších stanovištích děti musely louskat zaklínadla, hádat podle hmatu různou havěť, nebo lovily jablíčka. Nechybělo ani stanoviště s nadpřirozenými bytostmi a jejich charakteristickým obydlím.
Celá akce proběhla v halloweenském duchu a já pevně věřím, že si děti den užily a zapamatovaly. Nakonec odvážné děti čekala sladká odměna ve formě sladkých bombónků.
Musilová Tamara, 9. třída