Florbalový turnaj mladších žáků

V listopadu pokračuje Sportovní liga škol florbalovými turnaji. Ve čtvrtek 15. 11. Patřily vybrané jihlavské tělocvičny mladším žákům. Naši florbalisté odehráli svá utkání základní skupiny v Základní škole Kollárova, kde se spolu s dalšími třemi celky utkali o možnost účasti v okresním finále. Naši chlapci nejprve vyzvali soupeře z Třeště, se kterým dlouho drželi srdnatě krok a po obdrženém gólu v úvodu utkání odpověděli vyrovnávací brankou. Soupeř jim však vzápětí odskočil na rozdíl čtyř branek, který naši hráči již nedokázali smazat a svému soupeři podlehli 3:5. Později se ukázalo, že první utkání bylo zároveň klíčem k postupu do finále. Zbylá dvě střetnutí nejprve proti ZŠ Kollárova a ZŠ Křížova naši florbalisté již zvládli poměrem 10:1 a 5:0. I přes dvě jasné výhry zůstala brána finálové skupiny pro naše hráče díky úvodní prohře pro letošní rok zavřená a s turnajem se rozloučili 2. místem ve skupině. Gratulujeme našim reprezentantům k jejich výkonům a děkujeme za důstojnou reprezentaci školy.