Komunikace přes elektronickou žákovskou

Elektronická žákovská slouží od letošního školního roku nejen k zobrazení známek, ale i k předávání informací a aktualit ze školy směrem k rodičům.

Všechny zprávy adresované rodičům touto formou se zobrazí v portálu elektronické žákovské v položce KOMENS podsekce PŘIJATÉ ZPRÁVY.

Zde je možné zaslané zprávy procházet a číst podobně jako v emailové schránce a samozřejmě i potvrdit jejich přečtení (tlačítko POTVRDIT PŘEČTENÍ), aby škola získala zpětnou vazbu.

K přístupu do elektronické žákovské je možné také využít mobilní aplikaci pro chytré telefony s názvem Bakaláři – oficiální aplikace. Tato aplikace je ke stažení jak pro telefony s Androidem (Google Play), tak pro ty s IOS (App Store).

Po instalaci a přihlášení do aplikace lze na mobilním telefonu zobrazit stejné informace jako při použití verze pro počítače.